Darmowa dostawa na terenie Polski dla każdego zamówienia !

Blog strona 2

29.01.2024

Jak Za Pomocą Banerów Zwiększyć Swoje Szanse Podczas Kampanii Wyborczej?

Kampania wyborcza to moment, kiedy warto sięgnąć po wszystkie dostępne narzędzia, by dotrzeć do przyszłych wyborców i zdobyć ich uwagę. Jednym z najlepszych rozwiązań okaże się tutaj baner wyborczy, który od baneru reklamowego różni się tym, że jest on wydrukowany na vinylowym materiale, przez co nadruk, jest ostrzejszy i trwalszy.

29.01.2024

Sleeking – Eleganckie Wykończenie Druku

W dzisiejszych czasach nawet drobne detale mają ogromne znaczenie w prowadzeniu firmy. Ulotki, logo czy wizytówki powinny być zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dokładnie przemyślane. Jedną z ciekawszych propozycji dostępną na rynku jest wykonanie złoconego druku na różnego rodzaju materiałach promujących firmę.

29.01.2024

Kostka Mikrofonowa – Co To Jest I Jak Może Pomóc W Promocji Twojej Firmy?

Kostka mikrofonowa nazywana inaczej nakładką mikrofonową to nic innego jak kostka z gąbką w środku, którą nakłada się na mikrofon. Co ważne istnieje możliwość wydrukowania na niej logo firmy, co pomoże łatwiej rozpoznać, do kogo należy sprzęt nagrywający.

29.01.2024

Rollup – jak zaprojektować właściwy i czemu on służy?

Mimo że większość kampanii marketingowych odbywa się w głównej mierze w sieci, nie warto bagatelizować siły, jaką posiada fizyczna reklama. Zapewne wciąż zdarza nam się napotkać plakaty, banery, czy billboardy. Do jednego z równie popularnych nośników reklamy możemy zaliczyć rollup.

29.01.2024

Kalendarze – jak prawidłowo odmierzać czas?

Zapewne nie trzeba nikogo przekonywać, że czas to pieniądz, a wszystkie swoje wydatki najlepiej mieć pod kontrolą. Mimo wszechobecnej technologii czasem lepiej móc spojrzeć na papierowy kalendarz wiszący lub biurkowy.

29.01.2024

Reklamuj się za pomocą wielu formatów

Nie od dziś wiadomo, że dźwignią handlu jest reklama, firmy są tego coraz bardziej świadome i zapewniają sobie pomoc agencji, które zaprojektują i zrealizują najbardziej przyciągające treści. W każdej reklamie niezwykle ważną rolę odgrywa aspekt wizualny.