Darmowa dostawa na terenie Polski dla każdego zamówienia !

Sleeking – Eleganckie Wykończenie Druku

W dzisiejszych czasach nawet drobne detale mają ogromne znaczenie w prowadzeniu firmy. Ulotki, logo czy wizytówki powinny być zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dokładnie przemyślane. Jedną z ciekawszych propozycji dostępną na rynku jest wykonanie złoconego druku na różnego rodzaju materiałach promujących firmę. Coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw decyduje się na sleeking, czyli wykonanie wydruków z wykorzystaniem złoconych elementów, co sprawia, że wyglądają one bardziej elegancko oraz ekskluzywnie.

Sleeking – co to takiego?

Coraz więcej drukarni wprowadza do swojej oferty nową opcję, czyli sleeking. Jest to nic innego jak złocony wydruk na ulotkach, wizytówkach czy broszurach informacyjnych, ale również i innych materiałach. A Ty słyszałeś już o tym sposobie drukowania? Pewnie zastanawiasz się, czy sleeking jest trwały, a zadruk nie zejdzie po kilku dniach? Nie musisz się tym przejmować. Zastosowanie złocenia bezmatrycowego sprawia, że jest ono trwałe i jednocześnie eleganckie. Co najważniejsze nie ograniczają nas żadne kształty czy formaty. Jesteśmy w stanie za pomocą sleekingu stworzyć dowolny obraz, jak i napis. Jest to świetny pomysł do zastosowania na wizytówkach czy ulotkach salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Można również stworzyć luksusowe menu do ekskluzywnej restauracji – Klienci będą zachwyceni takim wykonaniem.

Jak wygląda tworzenie wydruków z wykorzystaniem sleekingu?

Stworzenie ekskluzywnych złoconych wydruków jest bardzo proste. Wystarczy, że wyślesz do drukarni Twój projekt oraz dokładnie zaznaczysz, które elementy mają być wykonane w złocie. Jeśli jednak nie masz pomysłu na wizytówkę, ulotkę czy baner reklamowy, to wiele drukarni online, w tym nasza ma w swojej ofercie wykonanie projektu graficznego zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli już będziesz miał gotowy projekt, to nastąpi jego wydruk, który zostanie wykonany na delikatnym papierze kredowym. Następnie należy wykonać zabezpieczenie, które wykonuje się folią Soft Touch, dzięki której otrzymujemy nie tylko przyjemny w dotyku materiał, ale również ochronę przed zalaniem czy zawilgoceniem. Ostatnim i równie ważnym krokiem jest wykonanie nadruku elementów, które mają być złote, a następnie nałożenie folii barwiącej. Tak przygotowany produkt przepuszczany jest przez specjalną foliarkę. Wysoka temperatura wałków sprawi, że na wydrukowanym elemencie pozostanie złocenie. Ważne jest tutaj używanie wysokiej jakości urządzeń, ponieważ nieodpowiednie mogą sprawić, że zdobienie wyjdzie niepoprawnie.

Drukujesie.pl – nowa oferta dla Klientów, którzy chcą czegoś wyjątkowego

Chcesz zaskoczyć swoich Klientów niecodzienną wizytówką, która będzie esencją elegancji oraz gustu? A może potrzebujesz zaproszeń na ślub, które zapadną w pamięci Twoich gości na dłużej? Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą druku z wykorzystaniem sleekingu. Będziesz zaskoczony wysoką jakością, wytrzymałością oraz doskonałym wyglądem. Złoto kojarzy się z luksusem – spraw, aby za pomocą naszych produktów i Twoi Klienci myśleli tak o Twojej firmie. Zapraszamy!