Darmowa dostawa na terenie Polski dla każdego zamówienia !

Czym Są Windery I Jak Mogą Pomóc Promować Twój Biznes?

Zapewne zdarzyło Ci się napotkać reklamy osadzone na flagach. Za pomocą wiatru falują, a przy okazji spełniają swoje zadanie, jakim jest dostarczanie informacji oraz promowanie nadrukowanej na nich treści.
Windery bo o nich mowa, zwane są również beach flagami ze względu na to, że często napotkać je możemy w nadmorskich miejscowościach blisko plaży.

Beach flagi, zbudowane z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału, są w kształcie płata o różnych kształtach, takich jak prostokąt, trójkąt lub żagiel. Na tkaninie można umieścić dowolny wzór, logo, tekst czy grafikę, które mają zostać wyeksponowane na plaży lub innym otwartym terenie. Ze względu na swoje duże rozmiary, windery mogą być widoczne z daleka, przyciągając uwagę przechodniów i potencjalnych klientów.

Jak przygotować właściwy beach flag?

Nadruk na beach flag powinien zawierać przede wszystkim logo firmy. Powinny więc to być elementy graficzne o dużej rozdzielczości. Wykorzystanie żywych barw jest jak najbardziej wskazane w tym wypadku, gdyż klienci muszą z daleka widzieć naszą reklamę i zachęceni nią podejść do naszego stoiska. Tekst umieszczony tutaj może ograniczać się wyłącznie do nazwy naszej firmy lub krótkiego przedstawienia obowiązującej promocji. Jeżeli nie wiesz jaki projekt graficzny umieścić na winderze nic nie szkodzi, większość drukarni online w tym nasza oferuje stworzenie właściwego projektu. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalistów i postawić na sprawdzone rozwiązania.

Windery wykonane są z tkaniny flagowej i dzięki temu mogą one łopotać na wietrze. Z kolei maszt takiego beach flagu jest odpowiednio wytrzymały, przez co nie musimy się obawiać, że mocniejszy podmuch zniszczy naszą reklamę. Zatem beach flagi to nie tylko funkcjonalne podejście do reklamy, ale również efektowne.
Winder składa się z takich elementów jak maszt flaga oraz podstawa. Do zalet windera możemy zaliczyć również to że można go błyskawicznie złożyć i rozstawić w innym miejscu.

Gdzie można zastosować windery?

Montaż beach flag jest wyjątkowo prosty i szybki. W skład zestawu zazwyczaj wchodzi winder z elastycznymi prętami, stalowa podstawa, wodoodporny pokrowiec na pręty oraz torba transportowa. Dzięki temu, że flagi są lekkie i łatwe do złożenia, mogą być swobodnie przenoszone i ustawiane w różnych miejscach, zależnie od potrzeb. Nadmorski krajobraz zapewne kojarzy nam się z pięknymi widokami, pysznym jedzeniem ale też wszechobecną reklamą. Często więc możemy je napotkać na plażach, przy wejściach do sklepów, lecz nie tylko! Równie dobrze będą spełniały swoje zadanie na stoiskach targowych, podczas imprez sportowych czy festiwali.

Beach flagi to skuteczny sposób na wyróżnienie się w tłumie i przyciągnięcie uwagi. Są one doskonałym narzędziem marketingowym, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i celów promocyjnych. Niezależnie od tego, czy organizujesz wydarzenie, prowadzisz działalność handlową czy chcesz zwiększyć widoczność swojej marki, windery mogą stanowić doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci wybić się ponad konkurencję i przekazać swój komunikat w dynamiczny i atrakcyjny sposób.